Dane kontaktowe inspektora danych osobowych

Na podstawie art. 37 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Administrator Danych publikuje dane inspektora ochrony danych:
1) Administratorem danych osobowych jest: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Młodojewie reprezentowany przez Mirosławę Wędzinę – Dyrektor
2) Adres administratora danych: Zespół Szkolno–Przedszkolny w Młodojewie, Młodojewo 92, 62-400 Słupca
3) Inspektorem Ochrony Danych jest Tomasz Gniewkowski, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pod numerem telefonu 503-101-489; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Odsłony: 1042