Dzieci z Młodojewa z wizytą w Teatrze w Gnieźnie i Fabryce Bombek

bombki min

 

W dniu 22 listopada dzieci z Przedszkola Gminnego w Młodojewie wybrały się na wycieczkę do Gniezna. Pierwszym miejscem które odwiedziły była Fabryka Bombek Bolglass. Tam przedszkolacy zapoznali się z etapami powstawania bombki oraz z zawodem wymagającym dużych umiejętności artystycznych czyli rękodzielnictwo. Największy zachwyt i podziw wzbudziły bombki z bohaterami ulubionych bajek. Po zakupach ozdób świątecznych wszystkie dzieci wraz z rodzicami udały się do Teatru im. A. Fredry na spektakl „Królowa Śniegu”. Zaprezentowana baśń w nowoczesnej wersji przekazała milusińskim bardzo ważne przesłanie, które nauczyło ich, że w życiu najważniejsza jest miłość, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka.


Na zakończenie wycieczki dzieci pojechały na obiad do Mc Donalda. Po udanym dniu pełnym miłych wrażeń bezpiecznie wróciły do przedszkola.

FOTORELACJA

Nauczyciele

Odsłony: 1338